Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Išsilavinimas, specialybė,
kvalifikacinė kategorija |
Mokomieji dalykai/veiklos | Pareigos |
1. | Birutė
Budrienė |
Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
SĮU I-II-III m. m. A klasės mokytoja,
dorinis ugdymas (tikyba), fizinis ugdymas, logopedinės pratybos |
SĮU I-II-III m. m. A
klasės vadovė, mokytojų metodinės grupės vadovė |
2. | Jūratė Dubinskienė | Aukštesnysis, ikimokyklinis ugdymas,
auklėtoja |
Auklėtoja | |
3. | Jurgita
Globienė |
Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
1-2 spec. klasės mokytoja,
anglų kalba, logopedinės pratybos |
1-2 spec. klasės vadovė, Mokyklos tarybos pirmininkė, Geros savijautos programos koordinatorė |
4. | Dalia
Jakšienė |
Aukštesnysis, ikimokyklinis ugdymas,
vyresnioji specialioji pedagogė (auklėtoja) |
Auklėtoja | 1 grupės auklėtoja |
5. | Laimutė Jurevičienė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
Technologijos (buities darbai, siuvimas), buities kultūra, savarankiškumo ugdymas, technologiniai darbai,
ekonomika ir verslumas |
8-9-10 spec. klasės vadovė, technologijų būrelio „Darbščios rankos“ vadovė, mokytojų tarybos pirmininkė |
6. | Ovidijus Jurgutis
|
Aukštasis,
specialioji pedagogika, |
3-4 spec. klasės mokytojas,
istorija, pilietiškumo pagrindai, logopedinės pratybos |
3-4 spec. klasės vadovas,
metodinės tarybos pirmininkas, mokyklos muziejaus vadovas |
7. | Vaida Kavaliauskienė | Aukštesnysis,
vokiečių kalbos pedagogika, mokytoja |
7 lav. klasės mokytoja | 7-10 lav. klasės vadovė,
kūrybinių dirbtuvių vadovė |
8. | Irma Masaitienė | Aukštasis koleginis,
pradinis ugdymas (studijuoja) |
5-6 lav. klasės mokytoja | 5-6-9 lav. klasės vadovė |
9. | Sandra
Maslauskienė |
Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
Muzika, teatras, meninė veikla | Direktorė, dainavimo būrelio „Skambi daina“ vadovė, DofE programos vadovė-koordinatorė |
10. | Jolanta Narbutaitė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
Namų mokymas
|
|
11. | Vaida Navickienė | Aukštasis,
socialinė pedagogika, vyresnioji socialinė pedagogė |
Socialinė pedagogė, bibliotekininkė | Darbo tarybos pirmininkė |
12. | Neringa Norvaišienė | Aukštesnysis, ikimokyklinis ugdymas, specialioji pedagogė metodininkė (auklėtoja) | PUG mokytoja, auklėtoja | PUG vadovė,
„Bendradarbiavimo su tėvais ir socialiniais partneriais“ komandos vadovė |
13. | Judita Olechnavičienė | Aukštesnysis, ikimokyklinis ugdymas,
vyresnioji specialioji pedagogė (auklėtoja) |
Auklėtoja | 2 grupės auklėtoja, technologijų būrelio „Molinuko dirbtuvėlė“ vadovė |
14. | Romutė Paulauskienė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, VGK pirmininkė, veiklos kokybės įsivertinimo grupės vadovė, metodinės tarybos koordinatorė | |
15. | Diana Pečiulienė | Aukštasis,
edukologija, mokytoja |
Namų mokymas | |
16. | Irena
Pikšrienė |
Aukštasis, matematika,
vyresnioji specialioji pedagogė (auklėtoja) |
Auklėtoja | |
17. | Albina Pranaitienė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
SĮU I-II-III m. m. B klasės mokytoja, matematika | |
18. | Aida Rutkauskienė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, specialioji pedagogė |
1-2 lav. klasės mokytoja, logopedinės pratybos | 1-2 lav. klasės vadovė |
19. | Donatas
Stoškus |
Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnysis specialusis pedagogas |
Technologijos (medžio darbai)
technologiniai darbai, fizinė veikla, GKK, individualios GKK pratybos |
SĮU I-II-III m. m. B klasės vadovas, sporto klubo ,,Sveikuolis“ vadovas, technologijų būrelio „Namų meistras“ vadovas, „Sveikos gyvensenos nuostatų formavimo ir sveikatos stiprinimo“ komandos vadovas, VGK sekretorius, darbuotojų atstovas saugai |
20. | Lina Valantinienė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
Lietuvių kalba,
gamtos mokslai, biologija, geografija, logopedinės pratybos |
5-7 spec. klasės vadovė, ekologinio ugdymo klubo „Giliukai“ vadovė |
21. | Vilma Vedauskienė | Aukštesnysis, ikimokyklinis ugdymas, specialioji pedagogė metodininkė (auklėtoja) | PUG mokytoja, auklėtoja | Šokių studijos „Ei, op!“ ir teatro studijos „Šypsena“ vadovė, auklėtojų metodinės grupės vadovė |
22. | Reda Virbickaitė | Aukštasis,
specialioji pedagogika, vyresnioji specialioji pedagogė |
3-4 lav. klasės mokytoja,
informacinės technologijos, logopedinės pratybos |
3-4 lav. klasės vadovė,
Kultūros paso paslaugų koordinatorė, atsakinga už korupcijos prevencijos ir kontrolės vykdymą mokykloje |
23. | Lina
Volfienė |
Aukštasis,
muzikos magistro kvalifikacinis laipsnis |
Mokytoja |